Kod do radia VOLVO v40

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin140296

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: volvo v40 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 19:32    Temat postu: Kod do radia VOLVO v40 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie, mam tu chyba nietypowy problem na tym forum, bo nie moge nigdzie znalezc wątku na forum na ten temat. moze gdzieś mi umknął no ale do sedna.. Mam problem z radiem, ostatnio odłączyłem klemę zapominając o kodu do radia.. miałem gdzieś zapisany jak kupywałem samochód no ale gdzieś sie zapodział i lipka.. :/
Jeżeli jest tu ktoś z serwisu VOLVO czy zajmuje sie takimi rzeczami jak rozkodowanie radia, było by fajnie.
Prosiłbym o kod do radia model: HU-605
SERIAL NO. - VO24801315E041D

Dzięki wielkie z góry Panowie jeżeli ktoś dojdzie do tego tematu i pomoże mi.
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 kOMBI 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 185/66
PostWysłany: Sro 25 Paź 2017, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin punkt 29
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: