Brak podswietlenia deski rozdzielczej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niedzwiedz74

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: voyager 3,3 1997
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 29 Gru 2012, 21:24    Temat postu: Brak podswietlenia deski rozdzielczej Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.I znów kolejny problemik z voytkiem.Jak w temacie po uruchomieniu auta i włączeniu świateł na zewnątrz są światła mijania z przodu z tyłu jest jedno postojowe i halogen jednocześnie,a w środku auta ciemno brak podświetlenia deski rozdzielczej oraz podświetlenia radia i nawiewu.Podświetlone są tylko licznik km i pozycje biegów.Auto z 1997 3,3 automat.Stało się to po umyciu samochodu na myjni,wjeżdżając na myjnie wszystko było ok.Proszę o podpowiedz jak rozwiązać problem.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
przemekjulka75
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 1009
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kilka wiosek polączonych tramwajami...ba szybkim tramwajem - Szczecin
Posiadane auto: Subaru Tribeca 2008, 3.6
Piwa: 26/11
PostWysłany: Wto 01 Sty 2013, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a regulatorem podświetlenia tablicy nie kręciłeś... takie coś po -chyba- lewej stronie - tak jest bynajmniej w moim...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Niedzwiedz74

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: voyager 3,3 1997
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 04 Sty 2013, 21:11    Temat postu: Brak podswietlenia deski rozdzielczej Odpowiedz z cytatem

Witam.Zgadzam się u mnie też jest takie pokrętło ale po głębszej analizie okazało się że spali się bezpiecznik w skrzynce znajdującej się w środku auta(4 z kolei licząc od drzwi)jednak to auto nie przestanie mnie zaskakiwać deska rozdzielcza po wymianie bezpiecznika podświetlona,natomiast siadło mi sterowanie środkową konsolą to znaczy:działa mi nawiew na szybę na ciepłym powietrzu po przestawieniu pokręteł w inne położenie dalej wieje tylko na przednią szybę ciepłem.nie działają także przyciski od klimy wycieraczek i inne które się tam znajdują.Może ma ktoś jakiś schemacik lub wie co za czort siedzi w tych autach.Wiem że luty kiepskie,macie jakiś pomysł?proszę o podpowiedz.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jack ram 3500

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): TROJMIASTO
Posiadane auto: DODGE RAM 3500 5.9TD CHRYSLER T&C 3.8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 21:43    Temat postu: Brak podswietlenia deski rozdzielczej Odpowiedz z cytatem

sa 2 sposoby na naprawe 1 sprawdz czy nie zlamal sie przewod powietrza idacy do klimy(pod maska cienki plastikowy wezyk) 2 kalibracja klimy zapal samochod wlacz wentylator na max temp. na zimno,nacisnij jednoczesnie tylna szczotke i obmywanie trzymaj az wszystkie kontrolki sie zapala jak sie zapala to pusc przyciski klima wejdzie w kalibracje ,jak przestana mrugac wylacz zaplon i wlacz jeszcze raz to powinno naprawic twoj problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Paszczak22

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kielce
Posiadane auto: Chrysler Voyager III 2,5 CRD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 20 Paź 2017, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakładać nowego wątku więc się podepnę. Mam podobny problem ale w Voyager 2,5 CRD 2001r . Brak jest podświetlania konsoli od nagrzewania i przycisków. Wczoraj rozebrałem konsolę kupiłem nowe żarówki, 3 musiałem wlutować, wszystko zmontowałem i... nic ciemno. Chciałbym sprawdzić którym pinem powinien dochodzić prąd do tych układów ale nie mam jak bo nie mam. Może to wina jakiegoś bezpiecznika, a może mam jakiś uszkodzony przewód ale nie wiem jak który to może być. Ma ktoś jakiś pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 20 Paź 2017, 10:45    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group