Jakie śruby do kół T5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Findelmundo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): na banicji
Posiadane auto: Vw T5 2.0biitdi 2012
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 19 Paź 2017, 16:45    Temat postu: Jakie śruby do kół T5 Odpowiedz z cytatem

Witam potrzebuje porady kupiłem stalowe felgi R16 w T5 mam r17 potrzebuje rady jakie kupić śruby bo na allegro czy innych sklepach są różne długości gwintu 27-28mm 30mm 35mm. Od razu napiszę że śruby od alusów mi nie pasują mam stożkowe ,stożek nie przechodzi przez dziurę od stalowej i sporo wystają więc muszę kupić kulowe i tu mam problem jaką długość gwintu???podobno gwint musi wejść w piastę minimum 15mm ale ile maksymalnie nie mam pojecia.
Edit:podobnego tematu nie widziałęm to założyłem ale jak gdzieś jest proszę o linka pozdrawiam



EDIT:2 Dobra wyjaśniam sprawę człowiek się uczy całe życie śruby są takie same chodzi o to że jak śruba wystaje ze stożkiem w chodzi w niego taki mały kołpaczek,dekielek(pierwszy raz się z tym spotkałem nigdy nie zwracałem uwagi)
i on zakrywa wszystkie śruby trzyma się na nich i korozja nie powinna tak szybko wejsć ...Szkoda ze nikt nie napisał ,nie podpowiedział bo prawie 150 wejść i zero odzewu....
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group