Fiat Stilo - dziwne trykanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maqq

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: fiat stilo 1.9 JTD 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 16:40    Temat postu: Fiat Stilo - dziwne trykanie Odpowiedz z cytatem

Witam.
Pisze z pytaniem dotyczącym fiata stilo. Dokładniej 1.9 JTD z 2003 roku.
Od niecałego tygodnia coś się dzieje z samochodem. Po przekręceniu kluczyka ale przed odpaleniem silnika coś tryka w samochodzie. Nie mogłem zidentyfikować co. Dźwięk wydaje się dochodzić z okolic kierownicy. Sprawdzałem pod pokrywą silnika ale tam dźwięk wydaje się cichszy niż we wnętrzu samochodu.
Nie wiem czy to coś z klimatyzacją/wspomaganiem kierownicy/poduszkami czy czymś innym. Myślałem że to coś w zegarach więc je wyjąłem, ale dźwięk nadal się pojawia po wyjęciu zegarów.

https://www.youtube.com/watch?v=7mrLOgJAIps&feature=em-upload_owner
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jareq08

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość/region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
PostWysłany: Sro 20 Wrz 2017, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez cos "tryka' juz kilka lat.Nic sie nie dzieje. Podejrzewam,ze raczej z okolicy skrzynki bezpiecznikow po lewej stronie lub z silnika wspomagania pod kierownicą ,jak wlaczy sie zaplon.Nie zaglębialem się bardziej w temat..gdyz nic sie nie dzieje po za tym. Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
maqq

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: fiat stilo 1.9 JTD 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Paź 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wspomaganie bo wspomaganie załącza się po włączeniu silnika.

Możliwe że coś z bezpiecznikami. Trochę spanikowałem bo "ostatnio" coś dziwne dźwięki wydawało a chwile potem wspomaganie kierownicy mi poszło.

Teraz nadal coś "tryka" ale dużo ciszej... więc się nie przejmuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group