Prawko


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iliz2829

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Cadillac Escalade
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobić to etapami. Niech zacznie jeździć z niewielką prędkością po mało ruchliwej drodze. Niech pojedzie też z tobą na plac. Największym błędem jest rzucanie na głęboką wodę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MarioDario

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Volvo V40
Piwa: 1/1
PostWysłany: Czw 09 Lip 2015, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale niektórzy instruktorzy polecają taka kurację szokową; wskocz w największe skrzyżowanie, to potem poradzisz sobie z typowym.
Moja mama robiła prawko w wieku 40 lat i potem długo nie jeździła, bo miała traumę. Teraz, po wielu latach, udało mi się jej przypomnieć jazdę na wiejskich drogach. Z oporami zgodziła się na kilka lekcji przypominających z instruktorką. To już trwa dwa tygodnie, a dopiero jutro będzie miała pierwszą wyprawę do miasta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jandzban

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: karawan
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Wrz 2016, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupoty synku godosz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bepe32

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Paź 2016, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie się tak złożyło, że po zdanym egzaminie miałem okazję dwa razy wsiąść za kierownicę, więc jak się w końcu dorobię autka, to na pewno zacznę od jazd doszkalających, żeby się na nowo oswoić z jazdą po mieście Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wycieczkowicz

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Ibiza 1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Wrz 2017, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie z pewnoscia strzal w 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 14 Wrz 2017, 10:42    Temat postu: reklama

Powrót do góry
nikon18

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ełk
Posiadane auto: Volkswagen
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 10:30    Temat postu: Prawko jazdy Odpowiedz z cytatem

Cóż, jeśli regularnie nie jeździmy, to niestety istnieje ryzyko wyjścia z wprawy i utraty lub obniżenia części umiejętności. Dlatego ja, choć nie mam własnego (jeszcze) środka transportu, to staram się jeździć autem ojca. A co do prawka, to wcześniej, zanim zacząłem naukę jazdy, jeździłem z ojcem po polnych drogach. Fajna rozgrzewka przed właściwą jazdą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group