Problem ze wstecznym i pedałem sprzęgła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TiK17

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Leon 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 08 Wrz 2017, 13:44    Temat postu: Problem ze wstecznym i pedałem sprzęgła Odpowiedz z cytatem

Witam, zakupiłem ostatnio Seata Leona z silnikiem 1.4 i zauważyłem problem z biegiem wstecznym mianowicie bardzo ciężko go wybić, po głosię słychać że bieg ze skrzyni został wybity lecz jest problem aby lewarek wrócił do swojego położenia tak jakby go coś blokowało.

Dodatkowo za każdym razem kiedy zaczynam jazdę pedał sprzęgła nie odbija do końca, gdy przed jazdą podpompuję troszkę to jest OK i czasami przy jeździe w korku pedał nie wysprzęgli do końca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
micmm

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): PODLASKIE
Posiadane auto: SEAT ALTEA 1,9 TDI BXE 5P
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, pompka sprzęgła do wymiany, mała usterka i tania w naprawie.
_________________
Dziękuję Michał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group