Wątki z próbą wciśnięcia oferty/reklamy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> W sprawie forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deeno

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 32/6
PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 16:52    Temat postu: Wątki z próbą wciśnięcia oferty/reklamy Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich modów.

Na forum co jakiś czas pojawiają się różne wątki dotyczące ogólnych spraw choć i czasami związanych z motoryzacją ale ogólnie są tworzone tylko w celu zareklamowania jakiejś usługi lub firmy. Tzw. jednopostowcy wpisują jakiś problem typu 'Boli mnie noga - co polecacie' a potem inny jednopostowiec odpisuje "Korzystałem z usług firmy AAA i pomogli mi - tu masz link i telefon'. Oczywiście odpisują też 'normalni' użytkownicy którzy wierzą w ten problem i naiwnie wpisują porady.

W jednym z takich wątków napisałem takiego posta
http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1164749#1164749
ale w sumie chyba lepiej umieścić taką treść w tym dziale więc wklejam:

A mnie nadal zastanawia dlaczego modzi trzymają takie wątki na forum a nie wrzucają ich od razu do kosza a autorów nie banują.

Nawet jak się nie uda wcisnąć jakiejś reklamy to trafiają się potem użytkownicy którzy łykają te teksty i chcą się wykazać pomocą, odpisują i odpisują. Potem przychodzi ktoś nowy na forum i chce sobie postów ponabijać i wyszukuje znowu takie ogólne wątki i wpisuje znowu złote porady itp.

Po co to trzymać na forum??? Żeby więcej postów było?

A może da się ustawić, że np. żeby napisać post w dziale 'OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat' albo 'Strefa kobiet' czyli w działach nie-motoryzacyjnych trzeba mieć minimum 10 postów z działów bardziej 'merytorycznych'.
===============
Inne argumenty przytaczam również w tym wątku:
http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=258745&highlight=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
autoadmin

Site Admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: www.Auto.pl , 2003r.
Piwa: 83/58
PostWysłany: Pon 04 Wrz 2017, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł. Ustawiłem próg - 20 postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
TAIF

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: Audi A6 1.9 TDI / YAMAHA 1.2 i 1.7
Piwa: 146/244
PostWysłany: Sob 09 Wrz 2017, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zły pomysł ,tragiczny...Teraz beda spamerzy przenosić się do działów specjalistycznych gdzie i tak jest trudno z nimi walczyć. W Topie czy dziale dla kobiet łatwo mozna było ich namierzyć,te działy słuzą również jako wabik dla spamera żeby modertorom ułatwić życie, teraz wrózkę trzeba będzie zatrudnić na etat .Zawsze znajdzie się ktoś komu wydaje się że wie lepiej...Przez lata na forum wypracowaliśmy wszystkie mozliwości jakie tylko były żeby utylizowac i utrudniać życie spamerom .Co do banowania uswiadomię Cię czemu wszystkich nie banujemy,to proste: ponieważ spamerzy mają na ogoł zmienne IP i po zbanowaniu rykoszetem niejednokrotnie obrywa stały użytkownik ,może również w ciebie...

Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> W sprawie forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: