Prezent dla mamy

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kawrek

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Toyota Corolla
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama w tym roku zażyczyła sobie yerba mate i akcesoria do picia, to jej zamówiłem Wink Kupiłem jej dwie duże smakowe yerby, tykwę i bombillę Smile Ucieszyła się, teraz pije yerbe trzy razy dziennie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Sneaky

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Fiat Dublo
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 21 Lip 2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mamie kupiłem ostatnio na dzień matki portfel Money Kepper Smile Już od dawna jej się podobały, a jej obecny portfel ledwo co się trzymał. Teraz ma coś z prawdziwej skóry, co jest bardzo solidnie wykonane. Wygląd również jest jak najbardziej w porządku, szczególnie jeśli ktoś lubi tego typu styl. Istnieją też męskie wersje, więc dla taty też można coś znaleźć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Karolka20

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś własnoręcznie przyrządzonego? Jeśli mama interesuję się kuchnią oraz kulinariami to może przygotuj dla niej obiadek? Mama na pewno doceni wysiłek jaki w to włożyłeś ( jak to oczywiście mama.....).
www.przepisy.pl/przepis/tiramisu-z-malinami
Proponowałabym deserek tiramisu. Natomiast nie poleam kupować żadnych akcesoriów do kkuchni typu patelnia czy garnki.... TO ma być prezent dla mamy, a nie dla całej rodziny.

Ostatnio zmieniony przez Karolka20 dnia Nie 03 Wrz 2017, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sykstus

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): AUDI
Posiadane auto: audi
PostWysłany: Sro 30 Sie 2017, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładniee to wygląda.
___
forum bukmacherskie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: