Pasażer obok kierowcy...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> nie dajmy się zwariować czyli jak sobie poradzić z chłopem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyska1

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): rzeszów
Posiadane auto: scoda fabia 2007
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 14 Gru 2015, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szczerze nigdy nie prowadzę jeśli jesteśmy razem on prowadzi denerwuje mnie jego gderanie ze za wolno jadę jestem początkujacym kierowcą i nie jeżdzę tak szybko co go denerwuje dlatego tylko raz z nich jechałam gdy prowadziłem i nie mogłam wytrzymać nawet 5 minut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KarolaP

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Internet
Posiadane auto: Seat Ibiza
PostWysłany: Sro 27 Sty 2016, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój nie jest fanem motoryzacji - wiem, szok Very Happy
Dlatego gdy ja prowadzę - czyli zawsze - on siedzi cicho i się wyłącza Wink Mówi, że jazda autem działa na niego uspokajająco..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wariacik123

Czytelnik
Czytelnik

Posiadane auto: skoda
PostWysłany: Pon 15 Lut 2016, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój by się tak nie dał wyrzucić z samochodu musisz dać mi lekcje;P
Powrót do góry
justys6

Czytelnik
Czytelnik

Posiadane auto: skoda
PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio chyba wolę pieszą podróż . Mój mąż tak mnie denerwuje podczas jazy ze aż mi ciśnienie podnosi;/
Powrót do góry
ukladcelny

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Ford
PostWysłany: Nie 20 Lis 2016, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem jak jade ze swoją Smile
waldek42

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Sob 03 Gru 2016, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwieczny problem kierowców. Moja żona już się nie miesza do mojej jazdy, kiedy po jej kolejnej uwadze powiedziałem, że zamienimy się, a było to w mieście, którego nie znała. Wiec ucichła.
Powrót do góry
piohol

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 199/1
PostWysłany: Pon 17 Kwi 2017, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emiś napisał:
Jechaliśmy od teściów,był po kielichu,to były moje początki samodzielnej jazdy.gderał i gderał i gderał i końca nie było.To były najdłuższe 4 kilometry w moim życiu.W pewnym momencie ja pobocze i...(gdzie ja nie klnę) po prostu strzeliłam wypier........aj,On wysiadł,ja pojechałam dalej;)
Dziś się z tego śmiejemy bo mąż mówił,że minę miałam taką,że nie do końca wiedział ,czy przypadkiem go nie zastrzelę Wink

Każdy kij ma dwa końce i o tym zawsze należy pamiętać. Ciekawe jaką miałabyś minę gdyby poszedł i od tej chwili woziła go inna.
Gucio16

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: volvo s40 1,9 td s40 2D3
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasażer koło kierowcy w roli kobiety to hamulec biologiczny.
Powrót do góry
Raacim

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Volkswagen Golf IV 1,9tdi
PostWysłany: Pon 26 Cze 2017, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to zawsze bawi jak pasażerka w sytuacji gdy trzeba przyhamować gwałtownie, też szuka hamulca gdzieś tam pod stopami Very Happy
Powrót do góry
konradradek81

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: Kia Ceed I 2009 1.6 DOHC
PostWysłany: Sro 19 Lip 2017, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój to rzadko rzuci jakimś tekstem, bardzo rzadko. Wie że jestem dobry kierowcą od początku i nigdy nie reagował przesadnie czy bał się dać swoje auto Smile
Powrót do góry
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 kOMBI 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 185/66
PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piohol napisał:
Emiś napisał:
Jechaliśmy od teściów,był po kielichu,to były moje początki samodzielnej jazdy.gderał i gderał i gderał i końca nie było.To były najdłuższe 4 kilometry w moim życiu.W pewnym momencie ja pobocze i...(gdzie ja nie klnę) po prostu strzeliłam wypier........aj,On wysiadł,ja pojechałam dalej;)
Dziś się z tego śmiejemy bo mąż mówił,że minę miałam taką,że nie do końca wiedział ,czy przypadkiem go nie zastrzelę Wink

Każdy kij ma dwa końce i o tym zawsze należy pamiętać. Ciekawe jaką miałabyś minę gdyby poszedł i od tej chwili woziła go inna.

Wiem Piotrze ,że każdy kij ma dwa końce Wink ale jakoś przyszedł i więcej się nie czepiał Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> nie dajmy się zwariować czyli jak sobie poradzić z chłopem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: