Bezpieczniki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avari

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Skoda Superb 1.8T AWT 150km 2003r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 11:52    Temat postu: Bezpieczniki. Odpowiedz z cytatem

Witam, od kupna nie sprawdzałem bezpieczników więc postanowiłem sprawdzić czy wszystkie są ok. Po przeglądzie wyszły mi niejasności, mianowicie:

bezpiecznik nr 22 -światła pozycyjne prawe - Powinien siedzieć 5A a siedzi 10A ,
bezpiecznik nr 43-Układ sterowania silnika - powinien siedzieć 15A a jest pusty.
i tutaj: https://zapodaj.net/e8056a2357993.jpg.html - siedzi 30A a powinno być puste, nie ma nazwy tego co jest w tym gnieździe.

Co mam zrobić z tymi trzema fantami? porobić wszystko tak jak jest w instrukcji czy lepiej nie ruszać, bo nie znam historii pojazdu.
Dodam, że auto jest w gazie, nie wiem, może to też ma jakiś związek z tym ?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
olop

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 599
Skąd jesteś (miejscowość/region): w-wa
Posiadane auto: vw
Piwa: 79/0
PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aucie działają wszystkie urządzenia ,odbiory?
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Avari

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Skoda Superb 1.8T AWT 150km 2003r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca rozumiem, ale postaram się trafnie odpowiedzieć.

-Pali się żółta kontrolka żarówki tzn, sygnalizuje, że jest albo spalona albo że coś z nią nie tak, tak mi się wydaje. A wszystkie żarówki są ok, nie są przepalone.
-Check czasami wyskakuje bo czasami wywala zapłon na czwartym cylindrze ( świecie nowe, cewki też ), bardziej na gazie to się dzieje, do wymiana możliwe że wtryski od gazu, i na kompie pokazuje czasami jakiś błąd z mieszanką
-Nie wysuwają się spryskiwacze od reflektorów
-Nie działa czujnik parkowania robi dźwięk ciągły od 2 sek po wrzuceniu wstecznego i dalej [cenzura].
-Prawy reflektor się nie poziomuje. (samo-poziomowanie mam)
-Klapka od wlewu coś ostatnio się nie otwiera na przycisk muszę ręcznie ciągać Very Happy.
Poza tym wszystko działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Avari

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Skoda Superb 1.8T AWT 150km 2003r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 01 Cze 2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, ktoś coś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group