kosmetyki naturalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> co się obecnie nosi, moda i uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anasti

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: adeewwvfertgt redsd d ds d
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 06 Lip 2016, 15:18    Temat postu: kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Mam pytanie do kobiet odnośnie kosmetyków naturalnych. Ostatnio zainteresowałam się tematem, chcę dbać o swoje zdrowie i unikać zbędnej chemii. Mam skłonność do alergii, skórę wrażliwą. Zastanawiałam się nad kupnem wody różanej o właściwościach odżywczych. Czy [url/]woda różana[/url] ma inne zastosowania prócz funkcji toniku? I czy olejek różany zastąpi mi krem po aplikacji? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
cessannik

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: KIA
PostWysłany: Pią 16 Gru 2016, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej TAK ! Z takich kosmetyków to jeszcze dobrą opcją jest olejowanie włosów, próbowaliście ? Można dzięki temu mieć mocne i trwałe włosy !
mantra

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzesko
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem że woda różana nie nadaje się do każdej cery ( czasem pojawiają się zaczerwienienia) akurat u mnie zdał egzamin, świetnie nawilża i zapobiega trądzikowi. Stosuje go codziennie jako tonik Wink
Karolka20

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: brak
PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda różana jest dobra. Polecam jednak zorientować się jakie jest pochodzenie danej wody różanej. Warto jest kupić sobie wode, która jest ekologiczna ( znajdziesz takie w sklepach eco).

Sama zwracam uwagę na skład produktów i kkupuję głównie hipoalergiczne. Zauważyłam,że maja najlepszy wpływ na stan mojej cery oraz mnie nie uczulają....

Dla urody warto jest równiez pić ziola.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> co się obecnie nosi, moda i uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: