slabe przyspieszenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzy29

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): sandomierz
Posiadane auto: seat toledo2 1,9 tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 12:33    Temat postu: slabe przyspieszenie Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jestem tu nowy wiec nie miejcie mi za złe ale już nie wiem co mam robić , posiadam seata toledo 2 z silnikiem 1,9 tdi 110km asv mianowicie z przyspieszeniem byłem u mechanika u kilku i był podpinany komputer i wszystko jet ok przepławka nowa zawór n75 i n18 nowy rozrząd ustawiony cały silnik po remoncie ale jechałem też takim samym i ma leprze przyspieszenie niż mój morze miał ktoś podobnego z góry dziękuje . A i jeszcze na forum szukałem podobnego tematu i nie znalazłem dlatego prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marko81

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: mitsubishi carisma.Seat Altea 1.6 16V 2005.Renault Megane 1.6 16V 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 31 Gru 2016, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tamten miał chiptuning ? 1000 zł kosztuję zwiększenie ilości kucyków na profesjonalnej hamowni.Turbinka też może się kończyć ale to widać na vag-u jak podepniesz i jedziesz czas rzeczywisty a nie na postoju.Może też masz słabszą wersję kucykową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzy29

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): sandomierz
Posiadane auto: seat toledo2 1,9 tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 31 Gru 2016, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie 110 koni takie samo oznaczenie ten sam rocznik na vag pokazuje wszystko dobrze na postoju i w czasie jazdy zauważyłem że jak sprzęgło nacisne to lepiej na obroty wchodzi może być wina dwumasy bo niedługo będzie do wymiany

Ostatnio zmieniony przez krzy29 dnia Wto 31 Sty 2017, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
karii05

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: seat toledo 2 1M 1.9 asv
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 23:48    Temat postu: slabe przyspieszenie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich , pozwoliłem sobie się dołączyć do wątku . mam problem z moim tolkiem asv jest bardzo mułowaty i przy tym dużo pali . nie wiem co mu dolega Sad . jak by ktoś z forumowiczów mógł zerknąć na logi będę wdzięczny


http://vaglog.pl/log-003_yvg5K.html

http://vaglog.pl/log-008_I51VFCJ.html

http://vaglog.pl/log-011_B2ci1.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Krzysiek0322

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpackie
Posiadane auto: Seat Toledo II 1.9 tdi 90 km ALH 1999
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 23 Mar 2017, 18:27    Temat postu: Brak przyśpieszenia Odpowiedz z cytatem

Witam, koledzy możecie sprawdzić moje logi i powiedzieć mi co może być że auto słabo ciągnie, czasami wpada w tryb awaryjny ;/ została wymieniona turbina.
http://vaglog.pl/log-003_011_856UX.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 23 Mar 2017, 18:27    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group