c2 problem z licznikiem pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sllavko1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ołobok/ Lubuskie
Posiadane auto: C2 1.1 2003
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sro 15 Mar 2017, 10:37    Temat postu: c2 problem z licznikiem pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam od niedawna jestem posiadaczem C2 z 2003 roku 1.1 problem mam taki że podczas jazdy, raz na jakiś czas zapalają się wszystkie kontrolki na jakieś 10 sekund,przestaje działać licznik oraz obrotomierz, po 10 sekundach wszystko wraca do normy. A dzisiaj podczas jazdy znowu zapaliły się wszystkie kontrolki i paliły się cały czas. Zgasiłem samochód, zamknąłem centralny i po 10 minutach dopiero wszystko zgasło. po odpaleniu wróciło do normy. Czy ktoś miał podobny problem, bądź wie co jest grane.Czy wymiana licznika coś tu pomoże?? Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Pyotrek

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 2841
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0HDI 2006, 2007
Piwa: 254/2
PostWysłany: Sro 15 Mar 2017, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda jak by był problem z zasilaniem, do sprawdzenia ładowanie, klemy, ewentualnie gdzieś problem za wiązkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Sob 18 Mar 2017, 03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil każdy przypadek jest inny lub podobny - ja jak miałem coś podobnego tzn zapalały się wszystkie kontrolki+ awaria abs + esp + wskazówka prędkościomierza opadała za chwile sama wstała + awaria poduszek powietrznych - okazało się , że mam uszkodzony czujnik położenia skrętu kierownicy Citro C5 Lift Wink może ta podpowiedź coś Ci pomoże lub dobry elektryk znający się na Cytrynach - nie wymieniacz alternatora czy żarówki Wink
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group