Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lighpa1970

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Sopot
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 11:23    Temat postu: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole Odpowiedz z cytatem

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
Kawrek

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Toyota Corolla
PostWysłany: Sro 08 Mar 2017, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są ludzie, którzy zwracają uwagę, czy sprzęt jest jednej marki, czy nie? Ale to trzeba mieć... w głowie.
Mi to wszystko jedno. Ważne, żeby pralka prała, lodówka chłodziła, a kuchenka nie wybuchła przy gotowaniu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 kOMBI 2.0 16v LPG
Piwa: 181/66
PostWysłany: Sro 08 Mar 2017, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca.Owszem pralka ma prać,zmywarka zmywać,ale.... Kupując np okap i indukcje jednej firmy np "Amica" (Nie jest to reklama) automatycznie działa okap zaraz po włączeniu płyty. Współpracują ze sobą na podczerwień Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Hossan

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A4 B6 1.8t
PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmywarka na pewno Bosch, służy mi od dobrych 6 lat bez jakichkolwiek problemów. Nie sugeruj się jedną marką nigdy bo często jest tak że marka robi jeden produkt dobrze, drugi źle. Mogę jeszcze polecić lodówki firmy Samsung jeśli ma to coś wnieść.
Powrót do góry
Kawrek

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Toyota Corolla
PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emiś napisał:
Nie do końca.Owszem pralka ma prać,zmywarka zmywać,ale.... Kupując np okap i indukcje jednej firmy np "Amica" (Nie jest to reklama) automatycznie działa okap zaraz po włączeniu płyty. Współpracują ze sobą na podczerwień Wink

Nadal uważam, że to przesada Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: