Gdzie ubezpieczyć auto?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deeno

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 18/5
PostWysłany: Sro 25 Sty 2017, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawrek napisał:
Ja mam OC u Allianz, z AC zrezygnowałem po zamontowaniu lojacka w samochodzie. Jakoś mam wrażenie, że to lepsza opcja, niż połowa kosztów, które zwraca AC w razie kradzieży.

A czy lojack chroni też przed skutkami kolizji/rozbicia auta? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
repcio

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): podkarpackie
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 08 Mar 2017, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam u Alianza. Ceny znośne, fajnie pakiety i dodatkowo gdy po wypadku to firma Osek Rent a Car w której chciałem wynająć auto zastępcze wysyłała dokumenty i dogadywała formalności, to nie robili żadnych problemów. A mój poprzedni ubezpieczyciel w tej kwestii miał jakieś "ale".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Hossan

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A4 B6 1.8t
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio Yanosik oferuje ubezpieczenia za bezpieczną jazdę. Trzeba tylko korzystać z aplikacji która monitoruje to w jaki sposób poruszamy się po drogach. Czy ktoś korzystał z tego ubezpieczenia? Ciekawi mnie czy wygląda to tak kolorowo jak reklamują.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: