Vw caddy 2008 fabryczny zestaw głośnomowiacy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
caddytychy

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tychy
Posiadane auto: vw Caddy 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 23:33    Temat postu: Vw caddy 2008 fabryczny zestaw głośnomowiacy Odpowiedz z cytatem

Witam rok temu ściągnąłem z Niemiec blaszaka .Ma tam od nowości uchwyt vw III 3CO do tel, okazało się że to do panelu dotykowego który zakupiłem wczoraj. Panel po podłączeniu paruje się z autem na pewno bo ikona auta oświetla sie że aktywna , a także łączy sie z telefonem poprzez bluetooth po wprowadzeniu pinu . Ale co mnie dziwi że jak nic przez radio nie słyszę jak mam połączenie ale za to osoba która ze mną rozmawiać słyszy mnie doskonale. Mam do was pytanie gdzie szukać problemu powiem że nawet radia nie wycisza podczas połączenią. Wymieniałem ostatnio radio gdyż na myjni pracownicy zalali mi oginalne , kupiłem niby vw ale nie chce mi sie wieżyć po kostkach widzę że są tylko połączenia do tel- i do tel + po podłączeniu do tego kostki radio bez reakcji .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
andreas79

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
PostWysłany: Sro 22 Lut 2017, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego może kupiłeś radio które wygląda tak samo jak Twoje ale bez pełnej obsługi telefonu lub nie zgodne z Twoim rocznikiem auta. Najłatwiej podpiąć Vaga I zrobić skan modułu 56 czyli radia oraz test elementów i wtedy powinno wyjść co jest nie tak z obecnym radiem. Pozdrawiam

_______________________________
Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group