loose connection ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kleszcz8

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lędziny
Posiadane auto: Fiat Stilo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 04 Lut 2017, 20:08    Temat postu: loose connection ? Odpowiedz z cytatem

Witam jestem posiadaczem Fiata Stilo 1.6 benzyna 2005 103 km. Mam pewien problem z gaśnięciem silnika a dokładnie czasem po odpaleniu i poczekaniu paru minut sam gaśnie, czasem po paru godz jazdy a czasem wgl przez 2 dni. Wyskakuje komunikat loose connection i czasem zdarzy się że tylko go zmuli i redukując biegi ruszy dalej, szukałem po forach i róznych stronach ale często piszą że maja problem z odpalaniem a mi odpala bez problemu, obroty też w porządku.
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jareq08

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość/region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
PostWysłany: Sob 04 Lut 2017, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdz polaczenia na akumulatorze, jego stan. Czasem szwankuje czujnik polozenia walu... Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Kunakorn

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): sadasd
Posiadane auto: sadsadas
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 08 Lut 2017, 04:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest bardzo dobra wizyta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
PeeLeN

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 194
Skąd jesteś (miejscowość/region): WWA
Posiadane auto: VW Jetta
Piwa: 4/0
PostWysłany: Sro 08 Lut 2017, 05:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj sprawdzić akumulator u kogoś albo inny u siebie. Pogoda taka, że aku padają. Jak coś to do takiego silnika 52 Ah, 520 A (kod: R052620ZN) według katalogu wychodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group