Strzeliła mi Turbina,


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rysiekkrk

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 139
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolska
Posiadane auto: Seat Altea
Piwa: 5/0
PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 11:36    Temat postu: turbina Odpowiedz z cytatem

firma ktora regenerowala mi turbine w Mielcu to TURBO REG . Moj mechanik korzysta z ich uslug od ponad 2 lat i niemial zadnej reklamacji od klientow. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ostry111

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Altea 1,9 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 08 Paź 2011, 22:22    Temat postu: Re: Strzeliła mi Turbina, Odpowiedz z cytatem

diabloos napisał:
Helo,

Niestety strzeliła mi turbina, Mad
Co byście mi radzili założyć używana z samochodu z przebiegiem jakieś 30 tyś a może regenerowana ??

Może macie jakieś inne pomysły, zastanawiałem się tez nad nową ale cena mnie trochę przeraża. Evil or Very Mad

Silnik 2.0 16V 140 KM BKD

Ps. czy to wogóle normalne że by przy 116 tyś padło turbo?

Pozdrawiam,


ja kupiłem nową oryginał 1900 zł , uważaj na regenerację potrafią robić na chińszczyźnie dobra regeneracja na częściach gerretta to koszt około 1200 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
radek_s

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mielec
Posiadane auto: Ibiza 1.9
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowanie używanego turbo zalecałbym bardziej osobom, które chcą się pozbyć samochodu a nie dla własnego użytku. Turbosprężarka po regeneracji to praktycznie nowa turbina, pozostaje tylko stara obudowa, która i tak jest odnowiona i sprawdzona pod kątem ewentualnych pęknięć itp. aby wyeliminować tego typu defekty a całe wnętrze to nowe części.

Obecnie także istnieje możliwość napraw turbin ze zmienną geometrią i sterowanych elektronicznie. Jeżeli chodzi o Mielec to polecam wśród wielu firm, które regenerują turbiny MR Radka - Magdalena Czachor Radka, ul. Polna 3b (telefon: 665 187 734) poza naprawami - fachowe doradztwo oraz inne dodatkowe instrukcje co zrobić aby ponownie nie regenerować turbiny, a nawet instrukcja dla mechaników - amatorów jak podpiąć daną turbinę w układ i co dokładnie zrobić krok po kroku tak jak tutaj pisze:
http://turbosprezarki.mielec.pl/montaz_turbosprezarki.php

Poza dobrej jakości produktami, na ich stronie także inne ciekawe informacje: http://turbosprezarki.mielec.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piotrekmegane

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnów
Posiadane auto: Renault Clio I 1.4 75KM 1991r
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 30 Sty 2017, 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kolegi od BMW któremu rozpadła się turbina po przejechaniu 30 metrów jestem ciekaw czy gość który ja zakładał zachował procedurę pierwszego odpalenia po zamontowaniu turbiny. Bo takie jej rozpadniecie by wskazywało na to że tego nie zrobił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Artekbb11

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-biała
Posiadane auto: Seat ibiza III 2004R 130KM
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 13:17    Temat postu: Re:Seat ibiza III Turbina po regeneracji padła Odpowiedz z cytatem

Witam panowie mam taki oto problem padło mi turbo które regenerowałem 2 mięs temu teraz zastanawia mnie czy to problem mechanika czy tam gdzie regenerowali czyli w Katowicach firma TOP-TURBO Jeździłem do innego mechanika który to określił że turbo padło nie pasowało mu coś tam jak turbo zamontowane i tp ale jak powiedziałem kto robił czyli mojego kolegi tatą który jest starym mechanikiem od wielu lat to ten mechanik Od razu zmienił gadke ... jeździłem na kanał zobaczyłem że cieknie mi z węża dolnego od turbo to jest wąż od smarowania tam jest sitko/filtr nie wiem co to ale cały z oleju tak jak by cieklo z sitka tego ktoś coś jak by mógł podpowiedzieć jak postępować dalej co robić

Samochód Seat Ibiza III FR 1.9TDI 130KM 2004R
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 25 Sie 2019, 13:17    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group