Wspomaganie kierownicy przestało działać Xsara Picasso 1.6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz 75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: citroen xsara picasso 1.6 16V
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 18:35    Temat postu: Wspomaganie kierownicy przestało działać Xsara Picasso 1.6 Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam problem jak w temacie,po przyjeździe pod dom przy parkowaniu przestało działać nagle wspomaganie.Sprawdziłem płyn jest w zbiorniku ,czy jest może jakiś bezpiecznik który odpowiada za pompę i gdzie go ewentualnie szukać?Czy to może pompa padała?Z góry dziękuję za wszelkie rady i pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magdaboom

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

płyn jest ale pewnie od nowości a sam się nie wymienia więc stracił właściwości i zatarły się elementy, teraz prawdopodobnie bez wymiany się nie obejdzie, profilaktycznie możesz wymienić płyn i sprawdzić styki i czy jest prąd na stykach jeśli to nie pomoże to wymień. nie wiem czy jest tam jakiś bezpiecznik ale też warto sprawdzić.
_________________
Pomagam więc Stawiasz Piwo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group