Jaki samochód ~20k

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczorek51

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Mar 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: Opel corsa 1.2
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 27 Mar 2016, 22:12    Temat postu: Jaki samochód ~20k Odpowiedz z cytatem

Witam jak w temacie zastanawiam się nad zakupem samochodu do mniej więcej 20 000zł . Wymagania:
Benzyna (ewentualnie z montażem lpg) minimum 100km , klimatyzacja , rocznik min. 2005.
Myślałem nad golfem V 1.6 102km albo seat ibiza ten sam silnik.
Mam możliwość sprowadzenia samochodu z zagranicy.
Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
szark25

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: audi A4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 27 Kwi 2016, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do silnika to powiem, że to sprawdzona jednostka, która dużo znosi i jest w miarę oszczędna.Ja bym wybrał golfa V

[url=http://tu była reklama nieuzgodniona z Administratorem./[/url]


Ostatnio zmieniony przez szark25 dnia Wto 02 Sie 2016, 17:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kaspianczyk

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Małopolska
Posiadane auto: Honda Civi VII gen
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecał Honde Civic VII gen. Posiadam taką i jest bez awaryjna. Mam ją na gaz, przy dzisiejszej cenie LPG instalacja wraca się w zasadzie w rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marcin323

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 20 Maj 2016, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś miałem Civic VII i również nie narzekałem, autko całkiem dobrze się sprawdzało i było w miarę ekonomiczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
benekem

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: Mazda 6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 06 Cze 2016, 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleciłbym mazdę 3. Poszukaj ogłoszen na otomoto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 06 Cze 2016, 07:57    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Bean_pl

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 09 Wrz 2016, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie widzę sensu przepłacać za bardzo średnie auto jakim jest Golf V. W tym budżecie możesz spokojnie celować w segment wyżej jak chociażby Opel Vectra C i silnik 1.8 czy coś bardziej egzotycznego jak Lexus Is200, co o tym sądzisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
smartens

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Okolice
Posiadane auto: Audi, A3, 8P, 2.0, 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 01 Paź 2016, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bean_pl napisał:
A ja nie widzę sensu przepłacać za bardzo średnie auto jakim jest Golf V. W tym budżecie możesz spokojnie celować w segment wyżej jak chociażby Opel Vectra C i silnik 1.8 czy coś bardziej egzotycznego jak Lexus Is200, co o tym sądzisz?


Z tych trzech wybrałbym Vectre, sam mam sprawuje się od la świetnie w tej jednostce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Myara

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: volvo s30
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie na ten temat będę pisał pracę inżynierską i muszę trochę informacji poszukać ale też chyba skorzystam z opcji żeby kupić sobie takową pracę z http://PKT22 TAIF
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SkrzynieAutomat

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: BMW e46 330d
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 08 Gru 2016, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Mając 20k na samochód, faktycznie można wybrać o wiele lepiej niż Golf V i silnik 1.6, wspomniana Vectra C z 1.8 pod maska lub Kia Ceed 1.6 to lepsze propozycje. Z mojej strony także Toyota Avensis II 1.8 lub 2.0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group