Mercedes, ulubiony albo kultowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duplaga

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Opel GT 1973
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 12 Lut 2016, 11:13    Temat postu: Mercedes, ulubiony albo kultowy? Odpowiedz z cytatem

Witam! Poszukuję najbardziej pożądany model Mercedesa. Jaki to dokładnie model? Zapewne każdy z Was, drodzy forumowicze, posiada personalne zdanie wobec tematu, zatem proszę o konkretne odpowiedzi. Który model Waszym zdaniem jest najbardziej kultowy? Najlepszy? Proszę o pomijanie modelu 300sl Gullwing.
(Jestem programistą gry Car Mechanic Simulator 2015 i dodajemy modele Mercedesa do gry, a chcemy skupić się na tych tak zwanych "perełkach").

Pozdrawiam i z góry dziękuję serdecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Tadzik88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): WARSZAWA
Posiadane auto: FORD ESCORD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2016, 06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu przeglądałem różnego rodzaju samochody, którymi można pojechać do ślubu i na stronce http://czymdoslubu.pl/ na trafiłem na taką moim zdaniem "mercedesową" perełkę, a konkretnie mam na myśli pojazd klasy "S" z 1971 . Czy taka propozycja jest odpowiednia?Smile

_________________
PKT.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Dino0204

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: brak
Piwa: 1/0
PostWysłany: Sro 08 Cze 2016, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy Mercedes, którego nie można znaleźć po wpisaniu w Otomoto jest pożądany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group