Jak się pozbyć os "stacjonujących" w ziemi


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> w ogrodzie, dekoracja obejścia i wystrój domów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SZEFDEEDRA2310

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puławy
Posiadane auto: Mazda CX7
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 06 Lip 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pszczoły tak samo traktować jak osy? U mnie jest taka sytuacja, ze pszczoły zadomowiły się w starym ulu, który przez lata stał sobie bezużytecznie jako ozdoba.. i wcale nie podoba mi się to, ze przestał być jedynie ozdobą... Nie jestem tak bardzo za zabiciem tych, jakby nie było, żyjących istot..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Toronto

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość/region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
PostWysłany: Nie 20 Wrz 2015, 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pszczoły..., jeśli nie afrykańskie, czy mutanty,... to p o z os t a w w spokoju
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Karnawał

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Luboń/Poznań
Posiadane auto: Kia Carnival 2.9 CRDi, 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 05 Cze 2016, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STRAŻ pożarna - tel. 998. Likwidację gniazda os/szerszeni pozostawcie specjalistom. Chyba, że ktoś ma wybitne wyniki na 100-kę w sprincie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Victorrr

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 283
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Dodge G.Caravan, 3,8 V6 2005
Piwa: 17/0
PostWysłany: Pon 06 Cze 2016, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZEFDEEDRA2310 napisał:
a pszczoły tak samo traktować jak osy? U mnie jest taka sytuacja, ze pszczoły zadomowiły się w starym ulu, który przez lata stał sobie bezużytecznie jako ozdoba.. i wcale nie podoba mi się to, ze przestał być jedynie ozdobą... Nie jestem tak bardzo za zabiciem tych, jakby nie było, żyjących istot..


Kolego, pszczoły dla hodowców są na wagę złota. Poszukaj w okolicy, a chętny na rój się znajdzie. A i miodu może dostaniesz. Very Happy
_________________
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> w ogrodzie, dekoracja obejścia i wystrój domów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group