myjka parowa z allegro za 200zł czy to ma sens?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johnnywpr

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość/region): WPR
Posiadane auto: Stratus cabrio 1999 2.0
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 30 Sty 2016, 11:49    Temat postu: myjka parowa z allegro za 200zł czy to ma sens? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Planuję wyprać wnętrze w swoim stratusie. Od jakiegoś czasu modne jest pranie parowe dywanów itp. Tak się zastanawiam czy jakby kupić taki sprzęcik za jakieś 200zł, to czy by mi to w miarę sensownie wyczyściło chryslera.
Przy okazji by się w domu takie coś mogło przydać, więc nie byłby to jednorazowy wydatek.
Czyścił ktoś parą samochód, takim sprzętem raczej z tych tańszych? Jaki efekt? Czy może lepiej wybrać standardowe pranie wnętrza profesjonalną maszyną i dobrym proszkiem? I jeszcze jak się ma para wodna do skóry (mam w stratusie)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kotecki1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 200 zł to raczej nie będzie nic dobrego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jansobota.1980

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Białobrzegi
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 04 Cze 2016, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam taką myjkę, ale nie polecam liczyłem na lepsze efekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group