łańcuch reduktora

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
die

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): łódzkie
Posiadane auto: Gallop 2.5 TD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 10:40    Temat postu: łańcuch reduktora Odpowiedz z cytatem

Naj sam pierw pragnę się przywitać 8) otóż stałem sie właścicielem exeeda rocznik 99 oczywiście 2.5 TD. Poza drobnymi problemami z wałkiem klawiatury rozrządu z którymi sobie poradziłem jest git. Pytanie mam o łańcuch reduktora gdyż przy załączonym 4h lub 4L tak jakby owy łańcuch przeskakiwał, jest tam spory hałas. Robił to ktoś?? Wymiana wydaje się dość prosta ale czy taka jest?? :shock:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
break3r

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Grudziądz
Posiadane auto: Chrysler Sebring Coupe 2,5V6 '95
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Lut 2016, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łańcuch reduktora masz wuciągnięty, nowy kosztuje sporo ale możesz go wyjąć, rozpiąć, wyjąć jeden zestaw ogni i złożyć. Operacja stosunkowo prosta ale ciężko później to poskładać.
Ja mam już skrócony i działa doskonale.
Pozdrawiam
Brkr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group