dlaczego automaty nie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Najami74

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: Rover 75
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 18 Paź 2014, 11:00    Temat postu: dlaczego automaty nie? Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze będzie boleć że w Europie nie są popularne automatyczne skrzynie biegów i pierwsza sprawa auta z takimi skrzyniami są droższe a dodatkowo jak mi się chce zdać prawko na automacie to też możliwość jest prawie żadna

____________________
PKT.22


Ostatnio zmieniony przez Najami74 dnia Nie 26 Kwi 2015, 18:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Nie 19 Paź 2014, 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesz się że w ogóle uda Ci się zdać prawko, wymyślanie sobie udziwnień proponuję włożyć pomiędzy książki
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni


Ostatnio zmieniony przez mustang1 dnia Pon 26 Paź 2015, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KarolX

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: MB Viano
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja kumpela zdawała na automacie i ma prawko tylko na takie - w pewnym miejscu na dokumencie jest wpisana jakas cyferka i to oznacza ze ma prawo jezdzic tylko i wylacznie automatami.
a ja osobiscie uwazam podobnie - tez mnie boli że europa ślepo idzie z tymi manualnymi skrzyniami w autach dla ludu... wiadomo w tych luksusowych to juz często automat jest wrzucony z biegu... a to przecie takie wygodne, miłe w obsłudze, odstresowujące a jak z tempomatem to już w ogóle cudeńko Smile w trasę na wakacje świetnie się jedzie a w korku nie musisz cisnąć tego sprzęgła jak najęty... w automatach osobiście widzę same pozytywy Smile
sam mam automat i nie zamieniłbym go na żadną manualną przekładnię...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grabek1290

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Renault, Megane, II, 1.6, 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałbym teraz wybierać, to tylko automat Smile Komfortu nie da się porównać z manualem i każdy, no może poza fanami sportowej jazdy, kto przesiądzie się na automat, a potem wraca do manuala, ma skwaszoną minę Wink Zresztą z nowymi autami to nawet kwestie większego spalania z automatem należy włożyć między bajki. Przykład? Mazda CX-5. Fajne autko i o ile pamiętam w Automaniaku robili test spalania i przyśpieszenia. Wygrała wersja z automatem Smile
_________________
Czytam w wolnej chwili blog motoryzacyjny www. PKT.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
baton208
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 1349
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lanckorona/Małopolska
Posiadane auto: Volvo xc90 T6.
Piwa: 100/17
PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najśmieszniejsze jest to że najwięcej o automatach i to negatywnie, mają do powiedzenia Ci którzy nigdy nimi nie jeździli Smile
_________________
Było: Mercedes VITO 2.2 CDI, Renault Espace 2.0 dCI, VW Transporter T4 2.5 TDi 2001 r, Subaru Forester 2.0 Turbo, Volvo v70xc 2,5 1999, 2xVolvo 855 aut. 2.5 TDI 1997, Volvo 855 2.3 aut. T5 1995, Volvo V40 1.9 TD 1997r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 22 Kwi 2015, 21:24    Temat postu: reklama

Powrót do góry
KajkaM

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 28 Cze 2015, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak w sytuacji awaryjnej, dramatycznej manual pozwala ci na szybsza reakcję. A takich w PL nie brakuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
damianhordan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 24 Sie 2015, 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baton208 napisał:
Najśmieszniejsze jest to że najwięcej o automatach i to negatywnie, mają do powiedzenia Ci którzy nigdy nimi nie jeździli Smile


Potwierdzam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
aleczesci

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): małopolskie
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, najwięcej narzekań na automat mają osoby, które nigdy nie jechały samochodem z automatem
_________________
Pkt 22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Czw 24 Gru 2015, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ,nazwa użytkownika do wymiany i podpis pod postami do kasacji.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hisho9

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chorzów
Posiadane auto: Volvo S80 2,5TDI 2006r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Paź 2017, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździlem 2 automatami i jakoś nie przypadły mi do gustu. Wolę klasyczne manuale
_________________
Kobiety nie zdobywa się raz. Kobietę trzeba zdobywać każdego dnia.
Pkt 22 RF
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Szalony Max

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to jeździłem i automatem, i manualem i muszę przyznać, że lubię i to, i to Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group