Ile z oc sprawcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
volvo v40 1.8 16v 1997r

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): wrzesnia
Posiadane auto: volvo v40 1.8 16v 1997r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 24 Paź 2015, 22:37    Temat postu: Ile z oc sprawcy Odpowiedz z cytatem

witam pomozcie mi oszacowac ile powinienem dostac pieniedzy z ubezpieczalni sprawcy wypadku,uszkodzone mam m in maske zderzak blotnik lampe i kieronkowskaz,moje auto to volvo v40 z 1997 roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 190/66
PostWysłany: Nie 25 Paź 2015, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno określić.Rzeczoznawca określa wartość rynkową auta,wartość rynkową poszczególnych elementów i sprawdza czy dane auto opłaca się remontować i ile wyjdzie naprawa w ASO.Jeżeli wg ASO naprawa wychodzi więcej niż wartość rynkowa auta,to uznają szkodę całkowitą.Tak miałam w lutym po tym jak kobieta wjechała mi w tył auta.
Miałam uznaną szkodę całkowitą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: