Astra G Zbyt duże spalanie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diesel94

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wolbrom
Posiadane auto: Opel Astra G [ver. COMFORT ] 2.0 DTL 82KM 1999/2000r.
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 22:46    Temat postu: Astra G Zbyt duże spalanie ? Odpowiedz z cytatem

Witam, na klapie autka mam napis DTI 16V w karcie pojazdu 101 KM a w zamówionym raporcie samochodu jak i w karcie pojazdu pisze mi Y20DTL / 82KM ..

Spala mi ok.10-11 litrów na 100km przy mocniejszej jeździe.. od momentu w którym pokopałem wężyki od zaworków podciśnieniowych .. Prosiłbym aby ktoś pomógł mi wrócić do ładu z węzykami i dodał jakieś foto bądź opisał jak maja byc podłączone bo jak zamienie inaczej to spala mniej ale turbo nie żyje wtedy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Transit 2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Cytat:
Spala mi ok.10-11 litrów na 100km przy mocniejszej jeździe.
To dość dużo pali, jakie błędy pokazały?.
Cytat:
Witam, na klapie autka mam napis DTI 16V w karcie pojazdu 101 KM a w zamówionym raporcie samochodu jak i w karcie pojazdu pisze mi Y20DTL / 82KM ..
Opisujemy jeden temat to jeden problem, nie należy łączyć kilka problemów jako całość.
Cytat:
od momentu w którym pokopałem wężyki od zaworków podciśnieniowych .. Prosiłbym aby ktoś pomógł mi wrócić do ładu z węzykami i dodał jakieś foto bądź opisał jak maja byc podłączone bo jak zamienie inaczej to spala mniej ale turbo nie żyje wtedy
Toż ogarnąłeś ten problem i jeśli nie mogło to dlaczego nie kontynuujesz dalszą dyskusję tego tematu , link:http://opel.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1043442&highlight=#1043442
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group