odszkodowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Christa80

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nysa
Posiadane auto: Toyota Previa (XR50)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 03 Cze 2015, 16:05    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy ktoś mógłby polecić mi firmę, najlepiej w necie, która poprowadziłaby moje dochodzenie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym? Wiem, że odszkodowanie przysługuje nawet w przypadku, gdy poszkodowany nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa lub założonego kasku. Odszkodowanie dochodzone jest z polisy OC sprawcy. Ja nie miałem zapiętych pasów, ale to już nie temat na forum... Sam temu nie podołam, a potrzebuję szybkiej porady i szybkiego zakończenia sprawy, więc jeśli ktoś mógłby podrzucić nazwy jakichś firm, byłbym wdzięczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grzegorzg

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 237
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tczew
Posiadane auto: A-klasa W168 1.7cdi 2001
Piwa: 24/0
PostWysłany: Sro 03 Cze 2015, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę z twojego regionu http://panoramafirm.pl/odszkodowania/opolskie,nyski,nysa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Czw 04 Cze 2015, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie załatwiania takich spraw.
Polecam Firmę EUCO
Europejskie centrum odszkodowań.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Colin2449

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: Skoda Felicia (6U)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 06 Cze 2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, wpisz w przeglądarkę i wyskoczy ci mnóstwo firm zajmujących się takimi odszkodowaniami. Sam znam kilka, z których korzystali znajomi, ale wart jednak zadzwonić tu i tam porozmawiać, to wtedy wybierzesz sobie tą, która ci najbardziej odpowiada. Teraz bardzo dużo firm zajmuje się nazwijmy to "trudnymi sprawami", co prawda biorą spory procent za dochodzenie odszkodowania, ale i tak warto.

Ostatnio zmieniony przez Colin2449 dnia Sro 18 Maj 2016, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Sob 06 Cze 2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm oczywiście jest całe mnóstwo,tylko najlepiej jest jak się wypowie osoba,która osobiście z takiej firmy korzystała,a nie bo moi znajomi,bo kolega kolegi,bo ktoś tam jeszcze.Czemu zabieracie głos,jeżeli nie macie osobistego pojęcia o takich firmach i i ich działaniach?
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 06 Cze 2015, 21:42    Temat postu: reklama

Powrót do góry
TheMelodee2487

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnobrzeg
Posiadane auto: Daewoo Espero
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Cze 2015, 13:38    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Szczerze nie polecam Ci takich firm w siec, lepiej żebyś pochodził na żywo i uzyskał poradę w firmach zajmujących się odszkodowaniami, wtedy porównasz ich oferty i dokonasz wyboru kto Ci ma pomóc.Takie po omacku błądzenie w necie nie prowadzi do dobrego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Prodyan78

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Grudziądz
Posiadane auto: Chrysler Pacifica (CS)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 12 Cze 2015, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno wpisując w google odpowiednią frazę znajdziesz firmy w swojej okolicy. Albo kup jakąś gazetę ze swoich okolic i tam na 100% będzie ogłoszenie firmy oferujące usługi odzyskiwania ubezpieczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Janko87

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Mazda CX-7 2.3, Seat Ibiza 97
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 24 Cze 2015, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emiś napisał:
Ja jestem w trakcie załatwiania takich spraw.
Polecam Firmę EUCO
Europejskie centrum odszkodowań.


Też bym wybrał firmę znaną na rynku. W walce o odszkodowanie z TU potrzeba konkretnych argumentów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Nie 28 Cze 2015, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie szukałam po internecie,u mnie akurat firma z polecenia.Sprawdzona w moim otoczeniu,więc i ja mogę ją z czystym sumieniem polecić komuś innemu.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KajkaM

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 04 Lip 2015, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez miałam takie przykre zdarzenie i w końcu sprawa zajęła sie kancelaria adwokacka - no nie wiem, niby wygraliśmy, ale trzeba było ich ciągle poganiać, przypominać się. Z czystym sercem ich nie polecę. Niby jestem zadowolona, bo ostatecznie dostałam prawie całą kwotę,o która się starałam, ale to trwało półtora roku w sądzie. Nie na moje nerwy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MarioDario

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Volvo V40
Piwa: 1/1
PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama była bardzo zadowolona z Renault Assistance. W zeszłym roku miała wypadek w Niemczech i wszystko jej załatwili - zajęli się autem i nawet jej za nocleg na miejscu zwrócili. Dla mnie to szczególnie duży plus, bo nie musiałem po nią jechać 300 km Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bartosz5334

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Gru 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Opel Astra II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 05 Gru 2017, 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zaciekawiła mnie ta dyskusja i specjalnie konto założyłem żeby coś podpowiedzieć. Nie wiem czy jest dobrze się przyznać, ale w sumie powiem co i jak. Temat odszkodowań to temat rzeka. Ja już 4 razy! poleciłem kumplom jedną firmę, a konkretnie nie kancelarię tylko coś w rodzaju... centrum odszkodowań, które pomaga wybrać właściwą kancelarię, mianowicie https://www.helpfind.pl i generalnie wygląda to tak. Jeżeli człowiek na stalowe nerwy i czas na pisanie odwołania i analizowanie tych kosztorysów to spoko. Nie jest to mega trudne, ale czasochłonne na pewno (wiem bo braciszek to z zawodu rzeczoznawca, ale mieszka na drugim końcu Europy Razz więc niewiele mi pomoże, conajwyżej doradzi na odległość) Tak czy siak albo traci się czas i nerwy albo pieniądze, jeżeli da się sprawę żeby to prowadziła kancelaria. tak jak pisałem na początku, 4 znajomych miało różne przypadki i kiedyś ja miałem meeega problem z kasą za kolizje i w sumie zawsze helpfind mi znalazło najlepszą kancelarię. No wiadomo że prowizję trzeba zapłacić, ale licząc czas na pisanie tych wszystkich papierów, dojazdy i inne, to w sumie na jedno wyjdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group