Jaka instalacja do SAAB 9-3 2.0t 175KM 2003r będzie naj?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabat39

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Skwierzyna
Posiadane auto: Saab 9-3 2.0t 175km 2003r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 08 Wrz 2014, 21:16    Temat postu: Jaka instalacja do SAAB 9-3 2.0t 175KM 2003r będzie naj? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie:)

Jestem szczęśliwym posiadaczem Saab 9-3 2.0t 175km z roku 2003. Zadałem kilku firmom zapytanie odnośnie sprzętu jakiego by użyli do mojego Saab odnośnie LPG. Poniżej propozycję:

1. Stag z wtryskiwaczami Hana reduktor Gold
2. Stag 4, wtryskiwacze Hana, Reduktor Gold KME
3. STAGA Q boxa (najnowsza centrala)wtryskiwacze HANA , reduktor do 250 kM
4. STAG 4 QBOX, wtryskiwacze Hana H2000 reduktor AC R-01
5. Staga to polecam.4+,lub sterownik premium ,reduktor z zapasem mocy do 300KM.i wtryskiwacze hany
6. Staga 4 Qbox,wtryskiwacze Hana,Reduktor ACR01 250
7. Stag 300 PREMIUM Reduktor: AC R01 BFC 250KM Wtryskiwacze: HANA 2000

STEROWNIK:
Większość proponuje STAG 4 QBOX. Teraz patrze na oficjalną stronę http://www.ac.com.pl/pl/produkty/7/sterowniki i widzę, że jest PLUS I BASIC. Który myślicie?

WTRYSKIWACZ
Na stronie http://europegas.pl/uploads/dobor-mocy-wtryskiwaczy-EG2000/eg2000_gold_power_PL.pdf jest tabela, z której wynika, że HANA Zielony. Co myślicie?

REDUKTOR
Na tej stronie znalazłem informację o reduktorach http://www.ac.com.pl/pl/produkt/307/reduktor-ac-r01 i myślę o AC R01 250km. Co myślicie?

Pytałem również co myślą o lubryfikacji gniazd zaworowych?
Odpowiedz różne raz, że lubryfikacja w aucie doładowanym,to duży koszt,a typowa nie zda egzaminu a raz lubryfikacja (jak najbardziej uzasadniona w tym modelu).

Dziękuje za wszelką pomoc i proszę o odpowiedzi osób, które znają się w temacie. Jaki Wy byście zestaw widzieli do tego modelu?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
prius

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wawa
Posiadane auto: Syrena
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowiłbym się nad instalacją gazową BRC SeQent 24.11 , zastosowane w niej wtryskiwacze są bardzo precyzyjne i szybkie co sprawia , że nie ma różnicy podczas jazdy na benzynie czy gazie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group